KONST / Litografier / Färglitografi 13206086
nr 1320 6086
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/360, "Virginia Walters R. C". Motivet: 54x62cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:19:27
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr